ODB1232-48LB
ODB1232-48LB Orion Fans
ODB1232_600PT_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції ODB1232-48LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB1232-48LB ODB1232-48LB Виробник : Orion Fans ODB1232-1623466.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x32mm, 48VDC, 28CFM, 9.6W, 47dBA, 1800RPM, Dual Ball, Custom