ODB1232-48MB
ODB1232-48MB Orion Fans
ODB1232_600PT_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 49.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 120X32MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 49.0dB, Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції ODB1232-48MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB1232-48MB ODB1232-48MB Виробник : Orion Fans ODB1232-1623466.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x32mm, 48VDC, 25CFM, 7.2W, 45dBA, 1600RPM, Dual Ball, Custom