ODB182-24HB
ODB182-24HB Orion Fans
ODB182_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 171X82MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171mm L x 182.1mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 136.0 CFM (3.81m³/min)
Width: 82.00mm
Weight: 2.5 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 2.500 in H2O (622.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 258 шт:
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 171X82MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171mm L x 182.1mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 136.0 CFM (3.81m³/min), Width: 82.00mm, Weight: 2.5 lbs (1.1 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 63.0dB, Static Pressure: 2.500 in H2O (622.7 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції ODB182-24HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB182-24HB ODB182-24HB Виробник : Orion Fans ODB182-1391887.pdf Blowers DC Blower, Side Inlet, 182x171x82mm, 24VDC, 136CFM, Ball Bearing, Wire Leads