ODB5009-05HB
ODB5009-05HB Orion Fans
ODB5009.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 50X9MM BALL 5VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min)
Width: 9.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 500 mW
на замовлення 304 шт:
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 50X9MM BALL 5VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min), Width: 9.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 500 mW.
Інші пропозиції ODB5009-05HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB5009-05HB ODB5009-05HB Виробник : Orion Fans ODB5009.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 50x50x9mm, 5VDC, 3CFM, 0.5W, 34dBA, 5000RPM, Ball, Lead Wire