ODB600-48LB
ODB600-48LB Orion Fans
ODB600.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1725 RPM
Air Flow: 20.0 CFM (0.560m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Blower
Noise: 31.2dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 489 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1725 RPM, Air Flow: 20.0 CFM (0.560m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Blower, Noise: 31.2dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Power (Watts): 4.32 W.
Інші пропозиції ODB600-48LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB600-48LB ODB600-48LB Виробник : Orion Fans ODB600.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120.5x33mm, 48VDC