Продукція > ORION FANS > ODB600AN-24MB
ODB600AN-24MB
ODB600AN-24MB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 126mm L x 125mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2175 RPM
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Blower
Noise: 41.8dB(A)
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Power (Watts): 7.2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 126mm L x 125mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2175 RPM, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Blower, Noise: 41.8dB(A), Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa), Power (Watts): 7.2 W.