Продукція > ORION FANS > ODB7530-12HB02A
ODB7530-12HB02A
ODB7530-12HB02A Orion Fans
ODB7530.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 75X30MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75mm L x 75mm H
Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 41.7dB
Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 240 шт:
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 75X30MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75mm L x 75mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 41.7dB, Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.32 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB7530-12HB02A ODB7530-12HB02A Виробник : Orion Fans ODB7530-3239639.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower with Output, 75x30mm, 12VDC, Alarm