Продукція > ORION FANS > ODB9733-24HHB
ODB9733-24HHB
ODB9733-24HHB Orion Fans
ODB9733.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 97.2X33MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97.2mm L x 94.3mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4190 RPM
Air Flow: 38.4 CFM (1.08m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Blower
Noise: 59.3dB(A)
Static Pressure: 1.900 in H2O (473.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
на замовлення 876 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 97.2X33MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 97.2mm L x 94.3mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4190 RPM, Air Flow: 38.4 CFM (1.08m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Blower, Noise: 59.3dB(A), Static Pressure: 1.900 in H2O (473.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 17 W.
Інші пропозиції ODB9733-24HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB9733-24HHB ODB9733-24HHB Виробник : Orion Fans ODB9733-1623576.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 97x94x33mm, 24VDC, 38.4CFM, 17W, 59.3dBA, 4190RPM, Ball, Lead Wire