Продукція > ETA-USA > ODC40-05SC36-W
ODC40-05SC36-W
ODC40-05SC36-W ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 40W 9VDC to 75VDCin 5Vout 8A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук