Продукція > ETA-USA > ODC40-12SC36-W
ODC40-12SC36-W
ODC40-12SC36-W ETA-USA
ODC40_SC_W_Safety_Pending-3317061.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 40W 9VDC to 75VDCin 12Vout 3.33A
на замовлення 9 шт:
Написати відгук