Продукція > ETA-USA > ODC40-22WC36-W
ODC40-22WC36-W
ODC40-22WC36-W ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 40W 9VDC to 75VDCin +/-12Vout 1.67A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук