Продукція > ETA-USA > ODC40-23WC36-W
ODC40-23WC36-W
ODC40-23WC36-W ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 40W 9VDC to 75VDCin +/-15Vout 1.33A
на замовлення 9 шт:
Написати відгук