Продукція > ETA-USA > ODC40-24SC36-W
ODC40-24SC36-W
ODC40-24SC36-W ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 40W 9VDC to 75VDCin 24Vout 1.67A
на замовлення 9 шт:
Написати відгук