Продукція > ETA-USA > ODC75-15SC110
ODC75-15SC110
ODC75-15SC110 ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 75W 40V-160Vi 15Vo 5A DIP-9
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук