Продукція > INVERTEK DRIVES > ODE-3-220105-1F42-01
ODE-3-220105-1F42-01
ODE-3-220105-1F42-01 INVERTEK DRIVES
Optidrive-E3-EN.pdf Optidrive-E3-DE.pdf Optidrive-E3-IP20-INS-EN.pdf Optidrive-E3-IP20-INS-DE.pdf
Виробник: INVERTEK DRIVES
Category: One Phase Inverters
Description: Automation module: vector inverter; Max motor power: 1.1kW; IN: 4
Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting
IP rating: IP20
Manufacturer series: Optidrive E3
Driver features: integrated brake transistor; integrated EMC filter
Electrical connection: screw terminals
Operating temperature: -10...50°C
Number of outputs: 2
Inverter output voltage: 1 x 230V AC
Number of inputs: 4
Current rating: 10.5A
Supply voltage: 200...240V AC
Max motor power: 1.1kW
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Inverters, Description: Automation module: vector inverter; Max motor power: 1.1kW; IN: 4, Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting, IP rating: IP20, Manufacturer series: Optidrive E3, Driver features: integrated brake transistor; integrated EMC filter, The programming method: keypad; PC, Type of automation module: vector inverter, Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, 0...20mA, Electrical connection: screw terminals, Operating temperature: -10...50°C, Voltage output: 0...10V, Output frequency: 0...500Hz, Starting/stopping time: 0.1...600s, Number of analog inputs: 1, Number of analog outputs: 1, Number of outputs: 2, Inverter output voltage: 1 x 230V AC, Number of inputs: 4, Current rating: 10.5A, Supply voltage: 200...240V AC, Max motor power: 1.1kW.