ODLC-65-1400DA
ODLC-65-1400DA MEAN WELL USA Inc.
ODLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 34 ~ 46V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 64 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 34 ~ 46V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 64 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ODLC-65-1400DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLC-65-1400DA ODLC-65-1400DA Виробник : MEAN WELL ODLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 64.4W 1400mA 34-46V CC DALI Control