ODLV-45-24
ODLV-45-24 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P 24V1.88A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 45.12W 24V 1.88A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції ODLV-45-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45-24 ODLV-45-24 Виробник : MEAN WELL ODLV-45-SPEC.PDF LED Power Supplies 45.12W 24V 1.88A CV 2in1 Dimming