ODLV-45-48 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 45.12W 48V 0.94A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції ODLV-45-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45-48 ODLV-45-48 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 45.12W 48V 0.94A CV 2in1 Dimming