ODLV-45A-12
ODLV-45A-12 MEAN WELL
ODLV-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 36W 12V 3A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P 12V3.0A, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ODLV-45A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45A-12 ODLV-45A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLV-45-spec.pdf Description: O/P 12V3.0A
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV