ODLV-45A-24
ODLV-45A-24 MEAN WELL
ODLV-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 45.12W 24V 1.88A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук