ODLV-45A-48 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P 48V0.95A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 45.12W 48V 0.94A CV Dimming Aux DCout.
Інші пропозиції ODLV-45A-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45A-48 ODLV-45A-48 Виробник : MEAN WELL ODLV-45-SPEC.PDF LED Power Supplies 45.12W 48V 0.94A CV Dimming Aux DCout