ODLV-45A-60
ODLV-45A-60 MEAN WELL
ODLV-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 45W 60V 0.75A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук