ODLV-65-12
ODLV-65-12 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-65-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції ODLV-65-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65-12 ODLV-65-12 Виробник : MEAN WELL ODLV-65-SPEC.PDF LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV 2in1 Dimming