ODLV-65-24
ODLV-65-24 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 57.6W 24V 2.4A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції ODLV-65-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65-24 ODLV-65-24 Виробник : MEAN WELL ODLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 57.6W 24V 2.4A CV 2in1 Dimming