ODLV-65-60
ODLV-65-60 MEAN WELL
ODLV-65-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV 2in1 Dimming
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ODLV-65-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65-60 ODLV-65-60 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLV-65-SPEC.PDF Description: LED DRIVER CV AC/DC 60V 1.08A