ODLV-65A-12
ODLV-65A-12 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-65-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV Dimming Aux DCout.
Інші пропозиції ODLV-65A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65A-12 ODLV-65A-12 Виробник : MEAN WELL ODLV-65-SPEC.PDF LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV Dimming Aux DCout