ODLV-65A-24
ODLV-65A-24 MEAN WELL
ODLV-65-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 57.6W 24V 2.4A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ODLV-65A-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65A-24 ODLV-65A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLV-65-SPEC.PDF Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.4A