Продукція > ETA-USA > ODM20-24SC12
ODM20-24SC12
ODM20-24SC12 ETA-USA
ODM20_SC-2949548.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9V-18Vi 24Vo 840mA DIP-5
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук