Продукція > ETA-USA > ODM20-24SC24
ODM20-24SC24
ODM20-24SC24 ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 20W 18V-36Vi 24Vo 840mA DIP-5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук