Продукція > ETA-USA > ODM20-24SC48
ODM20-24SC48
ODM20-24SC48 ETA-USA
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 20W 36V-75Vi 24Vo 840mA DIP-5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук