ODR2R7256 OMOXI
Виробник: OMOXI
25F 2.7V 16x25mm, pitch 6.5mm, oper. temp.: -40C~+70C ODR2R7256 OMOXI Supercapacitor KGHP ODR2R7256
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 189 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ODR2R7256 OMOXI
25F 2.7V 16x25mm, pitch 6.5mm, oper. temp.: -40C~+70C ODR2R7256 OMOXI Supercapacitor KGHP ODR2R7256, кількість в упаковці: 10 шт.