Продукція > ORION FANS > OE25079-22-1WB
OE25079-22-1WB
OE25079-22-1WB Orion Fans
OE25079.pdf
Виробник: Orion Fans
EC Fans EC Tubeaxial Fan, Dual Speed, 250x78.5mm Round, 230VAC, 0.28/0.5"H20, IP55
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 250X76MM 230VAC DUAL SPEED E, Power (Watts): 27.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 464.7 CFM (13.16m³/min), Width: 78.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 55.0dB(A), Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OE25079-22-1WB Виробник : Orion Fans OE25079.pdf Description: FAN 250X76MM 230VAC DUAL SPEED E
Power (Watts): 27.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 464.7 CFM (13.16m³/min)
Width: 78.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 55.0dB(A)
Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa)