OECCDD02-300
OECCDD02-300 OPTOSUPPLY
OECCDD02-XXX.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: linear; LED; 3÷21V; 300mA; 7÷21VAC; 7÷24VDC; IP65
Type of power supply: linear
Application: LED
Kind of power supply: LED
Output voltage: 3...21V
Output current: 0.3A
Supply voltage: 7...21V AC; 7...24V DC
IP rating: IP65
Body dimensions: 28.2x22.2x19.2mm
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
на замовлення 72 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: linear; LED; 3÷21V; 300mA; 7÷21VAC; 7÷24VDC; IP65, Type of power supply: linear, Application: LED, Kind of power supply: LED, Output voltage: 3...21V, Output current: 0.3A, Supply voltage: 7...21V AC; 7...24V DC, IP rating: IP65, Body dimensions: 28.2x22.2x19.2mm, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current.