OEJNI-75-4-5
OEJNI-75-4-5 Kilo International
OEJ_PNB_fv3_v.png
Виробник: Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.250" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Black Matte
Material: Metal
Shaft Size: 0.250" (6.35mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm)
Style: Cylindrical
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)
на замовлення 216 шт:
Написати відгук
Description: KNOB KNURLED 0.250" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Black Matte, Material: Metal, Shaft Size: 0.250" (6.35mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), Style: Cylindrical, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm).