OEM181AM-608S Nearson Inc.
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 608MHZ SMA MALE
Packaging: Bulk
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 608MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 608MHZ SMA MALE, Packaging: Bulk, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 608MHz.