OEM4212-10.00M
OEM4212-10.00M Pletronics Inc.
oem4212-10.00m-421.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
TCVCXO Oscillators 10MHz 14pin 3.3V 250ppb -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук