OEM4213-19.20M
OEM4213-19.20M Pletronics Inc.
oem4_series_revG.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
TCXO Oscillators 19.2MHz 14pin 3.3V 250ppb -40+85DC
Написати відгук