OEM4214-20.00M
OEM4214-20.00M Pletronics Inc.
oem4214-20.00m-5441.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
TCVCXO Oscillators 20MHz 14pin 3.3V 250ppb -40+85DC
Написати відгук