OEM4215-26.00M
OEM4215-26.00M Pletronics Inc.
oem4215-26.00m-2423.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
VCXO Oscillators 26MHz 14pin 3.3V 250ppb -40+85DC
Написати відгук