OHA4005-10.0M
OHA4005-10.0M Pletronics Inc.
Pletronics_oha4005-10.0m_revc.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
OCXO Oscillators 7mm x 5mm, 10MHz OCXO +-20ppb, -40-85 C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук