OJ3000-M1K-E23 Pepperl+Fuchs, Inc.
027873_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0" ~ 118.110" (0m ~ 3m)
Sensing Method: Retroreflective, Polarized
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 2.5ms
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M16
Light Source: Red LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0" ~ 118.110" (0m ~ 3m), Sensing Method: Retroreflective, Polarized, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 2.5ms, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M16, Light Source: Red LED.