Продукція > IMPORT > OLBC.A11.0W-ZASGLD
OLBC.A11.0W-ZASGLD import
Виробник: import
LED bulb type AR111 11.0W (equivalent to 70W), very warm. (3000K), 750lm, 30°, 230V AC Shape: halogen spotlight type AR111/QR111, with power supply, ?111?49mm, dimmable. OLBC.A11.0W-ZASGLD
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 14 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
LED bulb type AR111 11.0W (equivalent to 70W), very warm. (3000K), 750lm, 30°, 230V AC Shape: halogen spotlight type AR111/QR111, with power supply, ?111?49mm, dimmable. OLBC.A11.0W-ZASGLD, кількість в упаковці: 2 шт.