Продукція > VERBATIM > OLBC.C4.5W-E14V
OLBC.C4.5W-E14V VERBATIM
Виробник: VERBATIM
(polish version) ?ar?wka LED 4.5W (odpowiednik 30W), bia?a ciep?a (2700K), 350lm, 230V Kszta?t: ?wieczka, wersja: przezroczysta, trzonek: E14, ?38?110mm OLBC.C4.5W-E14V
кількість в упаковці: 4 шт
на замовлення 53 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
(polish version) ?ar?wka LED 4.5W (odpowiednik 30W), bia?a ciep?a (2700K), 350lm, 230V Kszta?t: ?wieczka, wersja: przezroczysta, trzonek: E14, ?38?110mm OLBC.C4.5W-E14V, кількість в упаковці: 4 шт.