Продукція > VERBATIM > OLDL.BC.15W-INDIRECT-V
OLDL.BC.15W-INDIRECT-V VERBATIM
Виробник: VERBATIM
LED downlight fixture 15W INDIRECT, warm white (3000K), 1100lm, 40°, 220?240V IP40, ?170x102mm, opening: ?=155mm, 0.695kg VERBATIM 52506 OLDL.BC.15W-INDIRECT-V
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED downlight fixture 15W INDIRECT, warm white (3000K), 1100lm, 40°, 220?240V IP40, ?170x102mm, opening: ?=155mm, 0.695kg VERBATIM 52506 OLDL.BC.15W-INDIRECT-V, кількість в упаковці: 1 шт.