Продукція > HSK > OLI.CE-58-50W
OLI.CE-58-50W HSK
Виробник: HSK
(polish version) Lampa uliczna LED, 50W, bia?a neutralna (4000K), 5500lm, CRI(Ra)>72, 184?253V IP65, 567?267?70mm, 3.9kg OLI.CE-58-50W OLI.CE-58-50W
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
(polish version) Lampa uliczna LED, 50W, bia?a neutralna (4000K), 5500lm, CRI(Ra)>72, 184?253V IP65, 567?267?70mm, 3.9kg OLI.CE-58-50W OLI.CE-58-50W, кількість в упаковці: 1 шт.