Продукція > IMPORT > OLSL.BC.10W.116x53
OLSL.BC.10W.116x53 import
Виробник: import
LED sheet 12V, 10W, warm white (3000K), 1000lm, 120°, 12VDC 1xCOB, IP66, 116x53mm, CRI>70 OLSL.BC.10W.116x53 OLSL.BC.10W.116x53
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 15 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
LED sheet 12V, 10W, warm white (3000K), 1000lm, 120°, 12VDC 1xCOB, IP66, 116x53mm, CRI>70 OLSL.BC.10W.116x53 OLSL.BC.10W.116x53, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OLSL.BC.10W.116x53 Виробник : import LED sheet 12V, 10W, warm white (3000K), 1000lm, 120°, 12VDC 1xCOB, IP66, 116x53mm, CRI>70 OLSL.BC.10W.116x53 OLSL.BC.10W.116x53