Продукція > VERBATIM > OLSP.BN.45W-CARDANIC-V
OLSP.BN.45W-CARDANIC-V VERBATIM
Виробник: VERBATIM
LED spotlight 45W, white, natural light (4000K), 4700lm, 45°, 230V IP20, ?150x108mm, hole: ?=138mm, 800g VERBATIM 52277 OLSP.BN.45W-CARDANIC-V
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED spotlight 45W, white, natural light (4000K), 4700lm, 45°, 230V IP20, ?150x108mm, hole: ?=138mm, 800g VERBATIM 52277 OLSP.BN.45W-CARDANIC-V, кількість в упаковці: 1 шт.