Продукція > FSTAR > OLWC 3.2MM-3M.BAT
OLWC 3.2MM-3M.BAT FSTAR
Виробник: FSTAR
Luminous el wire red, 50mA, 360°, 200cd/m2, require 2xAA dia: 3.2mm, lenght: 3m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWC.3.2mm-3m.BAT OLWC.3.2mm-3m.BAT
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 16 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Luminous el wire red, 50mA, 360°, 200cd/m2, require 2xAA dia: 3.2mm, lenght: 3m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWC.3.2mm-3m.BAT OLWC.3.2mm-3m.BAT, кількість в упаковці: 2 шт.