Продукція > FSTAR > OLWT 3.2MM-3M.BAT
OLWT 3.2MM-3M.BAT FSTAR
Виробник: FSTAR
Luminous el wire transp, 50mA, 360°, 200cd/m2, require 2xAA dia: 3.2mm, lenght: 3m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWT.3.2mm-3m.BAT OLWT.3.2mm-3m.BAT
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Luminous el wire transp, 50mA, 360°, 200cd/m2, require 2xAA dia: 3.2mm, lenght: 3m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWT.3.2mm-3m.BAT OLWT.3.2mm-3m.BAT, кількість в упаковці: 2 шт.