Продукція > FSTAR > OLWT.2.3MM-10M.ZAS
OLWT.2.3MM-10M.ZAS FSTAR
Виробник: FSTAR
Luminous el wire transp, 50mA, 230V AC, 360°, 200cd/m2, power supplier included dia: 2.3mm, lenght: 10m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWT.2.3mm-10m.ZAS OLWT.2.3mm-10m.ZAS
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Luminous el wire transp, 50mA, 230V AC, 360°, 200cd/m2, power supplier included dia: 2.3mm, lenght: 10m, working temp.: -20°C ~ +55°C, life time: 3000h El wire OLWT.2.3mm-10m.ZAS OLWT.2.3mm-10m.ZAS, кількість в упаковці: 2 шт.